Sisena edició del CATALANA OCCIDENT TORNEIG DE REIS UESC 2019

 

Ja arriba la nova edició de
“CATALANA OCCIDENT TORNEIG DE REIS UESC ” 2019

RESULTATS DEL TORNEIG

PRE-INFANTIL FEMENÍ

  1. UESC NEGRE
  2. Can Parellada
  3. CBF Cerdanyola

PRE-INFANTIL MASCULÍ NIVELL A

  1. UESC NEGRE
  2. CN Caldes
  3. Sant Pere Terrassa
  4. Joventut de Badalona
  5. CB Santa Coloma
  6. CB Castelldefels (BBA 2006)

PRE-INFANTIL MASCULÍ NIVELL B

  1. CB Hospitalet
  2. UBSA
  3. Joventut Badalona
  4. UESC VERMELL
  5. CB Cornellà
  6. CB Granollers

PRE-INFANTIL MASCULÍ NIVELL C

  1. UE Claret
  2. UESC BLANC
  3. QBÀSQUET

INFANTIL FEMENÍ NIVELL B

  1. UE Mataró
  2. UESC NEGRE
  3. SESE
  4. CB Cornellà
  5. Sant Quirze BC
  6. CB Grup Barna

INFANTIL MASCULÍ NIVELL INTERTERRITORIAL

  1. CB Cornellà
  2. UESC NEGRE
  3. Joventut Les corts
  4. Maresme Tres Viles
  5. Orlandai
  6. UE Mataró

INFANTIL MASCULÍ NIVELL C

  1.  Joventut Badalona
  2.  UE Barberà
  3. CB Grup Barna
  4. Sant Josep Obrer
  5. CB Can Parellada
  6. UESC VERMELL

FOTOS DEL TORNEIG

AGRAÏMENTS 

 


Aquest vegada celebrarem el Torneig de Reis de la UESC els dies 3 i 4 de gener del 2019, per a categories tant del femení com del masculí del Pre-Infantil i Infantil dels nivells A, B i C!

Els partits del torneig es celebraran a diferents ubicacions, estigueu atents ja que tindrem les següents pistes.

PISTES i UBICACIONS

  • Pista Apialia Sant Cugat, situada al Pavelló del nou institut Leonardo da Vinci (Volpelleres).
  • Pista Aston Herencia, situada a la Pista 1 del PAV 3 de Sant Cugat (Rambla del Celler).
  • Pista Marcove Immobiliària, situada a la Pista 2 del PAV 3 de Sant Cugat (Rambla del Celler).
  • Pista Ortodoncia Sant Cugat, situada al PAV 1 de Sant Cugat (Rambla del Celler).

Durant l’esdeveniment tindrem servei de bar i farem una gran tómbola amb molts regals!

Els grups confirmats s’aniran incloent en aquest post a mesura que es confirmin.

GRUPS PARTICIPANTS

PRE-INFANTIL FEMENÍ

  • CBF Cerdanyola
  • Can Parellada
  • UESC NEGRE

PRE-INFANTIL MASCULÍ NIVELL A
La Salle Manresa

  • CN Caldes
  • CB Santa Coloma
  • Sant Pere Terrassa
  • CB Castelldefels (BBA 2006)
  • Joventut de Badalona
  • UESC NEGRE

PRE-INFANTIL MASCULÍ NIVELL B

  • CB Hospitalet
  • CB Granollers
  • CB Cornellà
  • UBSA
  • Joventut Badalona
  • UESC VERMELL

PRE-INFANTIL MASCULÍ NIVELL C

  • QBÀSQUET
  • UE Claret
  • UESC BLANC

INFANTIL FEMENÍ NIVELL B

  • CB Cornellà
  • SESE
  • CB Grup Barna
  • Sant Quirze BC
  • UE Mataró
  • UESC NEGRE

INFANTIL MASCULÍ NIVELL INTERTERRITORIAL

  • Joventut Les corts
  • CB Cornellà
  • Orlandai
  • Maresme Tres Viles
  • UE Mataró
  • UESC NEGRE

INFANTIL MASCULÍ NIVELL C

  • Sant Josep Obrer
  • Joventut Badalona
  • UE Barberà
  • CB Grup Barna
  • CB Can Parellada
  • UESC VERMELL

QUADRE DE PARTITS 



, , , , , , , ,