Els partits de la jornada (20 i 21 de desembre)

Dissabte 20

Partits com a Local (ZEM Rambla del Celler)

13:00 h           PREINFANTIL NEGRE Masc                     PUNT IMMOBILIARI CB VILASSAR DE DALT

16:00 h           INFANTIL VERMELL Masc                        CB LA SALLE HORTA         

17:30 h           INFANTIL NEGRE Masc                            BÀSQUET NEUS BLANC   

19:15 h           UESC Femení (Primera Catalana)          CESET

 

Partits com a Visitant

09:00 h           CREU ALTA SABADELL                              INFANTIL BLAU Masc

09:00 h           CE LAIETÀ-ASCENSORES ENINTER          PREINFANTIL VERMELL Masc

10:45 h           JOVENTUT BADALONA                              JÚNIOR 1 Masc (*partit de Copa Federació al PAV 3)

12:15 h           C.B. LLIÇÀ DE VALL                                   CADET 2 Fem

16:00 h           REGINA CARMELI                                       INFANTIL Fem

16:00 h           CLUB NATACIÓ SABADELL                        JÚNIOR Fem

16:15 h           C.B. RODA                                                  UESC Femení “B”

19:00 h           C.B. CASTELLAR “B”                                  UESC “B”

19:00 h           C.E.B. SANT JORDI                                     CADET 1 Fem

19:00 h           CLUB NATACIÓ SABADELL “A”                   JÚNIOR 2 Masc

 

Diumenge 21

Partits com a Local

09:30 h           CADET 2000 Masc                                     AUTOMATISMES CATALUNYA-U.E. MATARÓ GROC

11:00 h           CADET 1 Masc                                           C.B. GUINARDÓ “A”

12:30 h           SUB-21 Fem                                               U.E. SANT GABRIEL-VILADECANS      

 

Partits com a Local (Pavelló Mpal. de Valldoreix)

16:00 h           INFANTIL BLANC Masc                             U.E. HORTA 01      

   

Partits com a Visitant

09:15 h           C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS             CADET 2 Masc

09:30 h           CLUB NATACIÓ TERRASSA                        PREINFANTIL Fem

09:30 h           U.E. GAUDI                                                   PREINFANTIL VERMELL Masc

17:30 h           QBASKET SANT CUGAT GROC                  PREINFANTIL BLANC Masc

19:00 h           C.B. CASTELLAR “A”                                   UESC (Copa Catalunya)

19:15 h           CB SANT JUST                                             JÚNIOR 3 Masc

,