Els partits de la jornada (15 i 16 de novembre)

Dissabte 15

Partits com a Local

09:30 h           INFANTIL Fem                                         CLUB NATACIÓ SABADELL “A”

11:00 h           CADET 2 Fem                                          UE SANT FOST       

12:30 h           PREINFANTIL VERMELL Masc               S.E. SANT JOAN DE MATA           

16:00 h           CADET 1 Fem                                          JET “B”          

20:45 h           JÚNIOR Fem                                           C.E. ESCOLA DEL CARME “B”

 

Partits com a Visitant

09:30 h           BASQUET CEISSA                                       INFANTIL BLANC Masc    

11:00  h          U.E. GAUDI                                                   INFANTIL VERMELL Masc

11:30 h           U.E. HORTA 99                                             CADET 1 Masc

13:00 h           BASQUET PIA SABADELL “A”                       INFANTIL NEGRE Masc

16:00 h           JOVENTUT BADALONA “A”                           PREINFANTIL NEGRE Masc

19:15 h           RECANVIS GAUDI CB MOLLET                   SÈNIOR 1 Masc       

19:30 h           BOET – MATARO                                        SÈNIOR 1 Fem

 

Diumenge 16

Partits com a Local

09:30 h           PREINFANTIL Fem                        C.B. CASTELLAR

11:00 h           CADET 2 Masc                               BASQUET SANT BOI “B”    

12:30 h           JÚNIOR 3 Masc                             EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL “A”

Partits com a Visitant

09:00 h           SANT QUIRZE BASQUET CLUB                       PREINFANTIL BLANC Masc

12:00 h           C.B. CABRILS                                                   SÈNIOR 2 Fem

16:00 h           RECANVIS GAUDI CB MOLLET “A”                  CADET 2000 Masc  

18:00 h           CB TARRAGONA “A”                                        JÚNIOR 1 Masc

19:00 h           CB. MATADEPERA TARONJA                          SÈNIOR 2 Masc

19:30 h           SESE “A”                                                          JÚNIOR 2 Masc

19:30 h           BF CASTELLDEFELS                                      SUB-21 FEm

, ,