HORARIS I La jornada (24 i 25 de gener)

Dissabte 24

Partits com a Local (ZEM Rambla del Celler)

09:30 h           PREINFANTIL NEGRE Masc                               RECANVIS GAUDI CB MOLLET A

11:00 h           CADET 2 Fem                                                       U.B. LLEFIÀ A          

12:30 h           PREINFANTIL VERMELL Masc                           VEDRUNA GRÀCIA

16:00 h           JÚNIOR 2 Masc                                                    CB GRANOLLERS A           

17:30 h           INFANTIL Fem                                                      CLUB BÀSQUET TORELLÓ 1

19:00 h           JÚNIOR 1 Fem                                                      CLUB BÀSQUET TORELLÓ          
20:30 h           JÚNIOR 3 Masc                                                     CREU ALTA SABADELL – 2

Partits com a Visitant

09:00 h           EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL                     CADET 2 Masc

12:15 h           CB CASTELLET                                                       INFANTIL VERMELL Masc

12:30 h           U.B. SANT ADRIA 1                                                  INFANTIL NEGRE Masc

12:45 h           S.E. SANT MEDIR                                                    CADET 1 Fem

16:30 h           CATALANA OCCIDENT MANRESA  A                      JÚNIOR 1 Masc

17:30 h         C. B. SOLSONA                                                          UESC B

19:15 h       A.E. SANT ANDREU NATZARET A                               UESC Femení (Primera Catalana)

19:15 h         CEEB TORDERA B                                                      UESC Femení B

Diumenge 25

Partits com a Local (ZEM Rambla del Celler)

09:30 h           CADET 2000 Masc                                       C.B. CASTELLBISBAL B     

11:00 h           CADET 1 Masc                                             SAGRADA FAMILIA CLAROR A    

12:30 h           SUB-21 Fem                                                 B.C. MARTORELL   

16:00 h           INFANTIL BLANC Masc                              CE SANT NICOLAU 2         

16:00 h           PREINFANTIL BLANC Masc                      BÀSQUET CAN PARELLADA

16:00 h           INFANTIL BLAU Masc                                CB VILASSAR DE MAR

Partits com a Visitant

09:15 h        CB PARETS                                                    PREINFANTIL Fem

18:30 h       PLATGES DE MATARÓ                                 UESC (Copa Catalunya)

, ,