HORARIS I RESULTATS I La jornada (18 i 19 d’abril)

Dissabte 18

Partits com a Local (ZEM Rambla del Celler)

09:30 h           INFANTIL Fem                                             FEMENÍ OSONA NEGRE    34-49   

11:00 h           PREINFANTIL VERMELL Masc                C.B. GRUP BARNA B     49-63         

12:30 h           INFANTIL NEGRE Masc                             CB TARRAGONA A     82-61 

19:15 h           UESC B                                                              CAN PARELLADA     66-68

Partits com a Visitant

09:30 h           FC MARTINENC A                                      CADET 1 Masc     69-46

10:30 h           ESCOLAPIS SARRIÀ A                               CADET 2 Fem     58-28

10:30 h           C.B. TONA                                                    PREINFANTIL Fem     61-64

12:00 h           CB CANET 1                                                 INFANTIL BLAU Masc     52-25

12:15 h           CAT. OCCIDENT MANRESA VERMELL   INFANTIL VERMELL Masc     56-51

19:15 h           ONE CESET                                                 UESC (Copa Catalunya)     72-52

 

Diumenge 19

Partits com a Local (ZEM Rambla del Celler)

09:30 h           CADET 2000 Masc                                      JAC SANTS B     70-60

11:00 h           CADET 2 Masc                                            C.B. CASTELLAR     33-52

12:30 h           JÚNIOR 1 Masc                                           JOVENTUT BADALONA     65-91

16:00 h           INFANTIL BLANC Masc                             SFERIC TERRASSA     71-36           

16:00 h           PREINFANTIL BLANC Masc                     CB TANINO CERDANYOLA B     42-51

Partits com a Visitant

10:30 h           C.B. MATADEPERA TARONJA            SUB-21 Fem     36-69

10:45 h           LLUÏSOS DE GRÀCIA A                        JÚNIOR 2 Masc     51-54

12:30 h           JET B                                           UESC Femení (Primera Catalana)  39-71

12:30 h           CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B     JÚNIOR 3 Masc     38-74

16:00 h           FRUITES GONZALEZ-C.E. PALAMOS      UESC Femení B      62-51

16:30 h           LLIÇÀ D’AMUNT                                          JÚNIOR Fem     59-55

17:30 h           SEDIS NAGRUP                                   PREINFANTIL NEGRE Masc     73-68

,